Hızlı Kullanım

Bu içerik www.hesabimagore.com platformunu daha hızlı nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi vermektedir. Eğer ihtiyacınız yoksa aşağıda sizler için paylaştığımız bilgileri okumanıza gerek yoktur.

Neden Böyle Bir Sayfa Oluşturduk

Hesabimagore.com 2019 yılının kasım ayında sistem ve arayüz için güncellemeye gitmiş ve bu tarihten itibaren beta sürümünde yayın vermeye kaldığı yerden devam etmiştir. Yaptığımız bu güncellemeden sonra siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına kullandığımız eski sistemden tamamen bağımsız yeni sisteme geçmiş olduğumuz için hatalar çıkabilmektedir. Bizde bu hataları sizleri rahatsız etmeden minimize etmeye gayret göstermekteyiz. Bu süreç içerisinde sizlerinde yardımlarıyla kaldığımız yerden yayın hayatımıza devam edeceğiz ve daha fazlası için gayret göstereceğimizi hatırlatmak isteriz.

Daha Hızlı Kampanya ve Fırsat Görüntüleme

Yaptığımız büyük değişikliğin içerisinde yeni bir kategorilendirme sistemine geçiş yaptık. Sıcak fırsatlar, online alışveriş, aktüel ürünler, dijital platformlar, indirim kuponları ve kampanyalar adı altında 6 ana kategoride hizmet vermeye devam etmeye karar verdik. 6 Adet ana kategorimizin ise birden fazla alt kategorilerini oluşturduk ve kategori bazlı arama yaparken ziyaretçilerimize kolaylık sağlamayı hedefledik. Aşağıda ise yaptığımız kategorilendirme şeklini sizlere anlattık.

Sıcak Fırsatlar: Bu kategoride sizler için her alt kategoride yapılmış güncel ve büyük kampanyaları paylaşacağız.

Online Alışveriş: İnternet üzerinden satın alabileceğiniz her ürünü kampanyalı şekilde bu kategoride bulabilirsiniz.

Aktüel Ürünler: Aktüel ürünlerin kataloglarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Dijital Platformlar: Dijital platformların indirim kodlarını ve kampanyalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

İndirim Kuponları: İnternet üzerinden alışveriş yaparken kullanılan platformların indirim kodlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Kampanyalar: İnternetten yapılan alışverişlerin dışında kalan kampanyaları bu kategori altında bulabilirsiniz.