Hakkımızda

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz,

Hesabimagore.com kurulduğu tarihten itibaren hiçbir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin hiçbir bilgisine erişim izni istemez ve hiçbir şekilde kayıt tutmaz. Paylaştığımız kampanya haberleri büyük alışveriş siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir ve hiçbir şekilde kendimize ait bir mağaza, platform değildir. Bu yüzden yapacağınız tüm alışveriş sorumuluğu siz kullanıcılara aittir. Sizleri yönlendirmek için paylaştığımız bağlantılar paylaşılmadan önce kontrol edilerek paylaşılıyor fakat tedbiri siz alışveriş severler elinizden bırakmamanızı öneririz.

Güvenli Alışveriş Nasıl Yaparım?

Sizler için paylaştığımız detay ve sipariş linkine erişim yaptıktan sonra gerçekten o linke erişip erişmediğinizi kontrol ediniz. Örneğin “https://www.n11.com/kampanyalar” linkine erişmek istediniz diyelim. Bunun için bilgisayardan veya mobil tarayıcıdan içerisinde bulunduğunuz sitenin linkini kontrol edin. Birebir klon “https://www.*******.com/kampanyalar” gibi bir siteye erişim sağlamış olabilirsiniz. Bu da sizin için bir tehlikedir.

Fiyatlar Neden Değişiyor?

Paylaştığımız kampanyalar günlük, saatlik olabiliyor. Hatta bazen ilerleyen zamanlarda fiyatı daha fazla indirimede girebiliyor. Bu yüzden yaptığımız kampanya haberlerinin fiyatları sürekli değişebilmektedir.

Yukarıda açıklama yaptığımız iki madde içinde sitemizi ziyaret eden her kullanıcı kabul etmiş sayılır. Güvenlik konusunda her ziyaretçi kendisinden sorumludur.

İyi alışverişler dileriz.

Hesabimagore.com Ekibi